Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Zakończenie naboru - "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych"

Utworzono: 19-04-16 09:43  |  Rafał Jańczak

 

14 kwietnia 2016 roku zakończył się w województwie wielkopolskim nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW 2014-2020 na realizację operacji typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich", poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszelkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii". Nabór wniosków na realizacje operacji typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" trwał od 1 do 14 kwietnia 2016r. Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu wpłynęło 355 wniosków o przyznanie pomocy.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich przypomnienie

Utworzono: 14-04-16 13:03  |  Glanc Władysław

 

Szanowni Państwo,
przypominamy wszystkim beneficjentom PROW 2007-2013 oraz PO RYBY 2007-2013 o możliwości zgłaszania projektów do III edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się od 12 do 15 maja 2016r.

Od 5 kwietnia dostępna jest strona www.dniotwarte.eu, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Atrakcje zgłoszone do 15 kwietnia biorą udział w plebiscycie Ministerstwa Rozwoju i Telewizji Polskiej na najciekawsze projekty Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Nagrodą w konkursie jest prezentacja najlepszych propozycji w Telewizji Polskiej.

Uprzejmie prosimy, aby nie zwlekać z wypełnianiem formularza zgłoszeniowego, bowiem zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 22 kwietnia.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć” swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 12 do 15 maja 2016 r.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonym poniżej regulaminie DOFE.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich projektów!

 

 

Nabór wniosków na operacje typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych"

Utworzono: 21-03-16 09:47  |  Glanc Władysław

 

Szanowni Państwo,


W związku z ogłoszonym naborem spodziewamy się dużej liczby wniosków. W celu usprawnienia pracy zwracamy się z prośbą do beneficjentów o posiadanie skserowanych dokumentów wymagających potwierdzenia za zgodność z oryginałem. W sposób znaczący skróci to Państwa oczekiwanie na przyjęcie i rejestrację wniosków.
Z góry dziękujemy za zrozumienie.