Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Wielkopolska 2020

W grudniu 2012 roku Sejmik Województwa Wielkopolskiego uchwalił zaktualizowaną "Strategię rozwoju województwa wielkopolskiego do 2020 roku. Wielkopolska 2020". Strategia rozwoju Wielkopolski określiła uwarunkowania i cele rozwoju naszego regionu na najbliższe lata, obejmujące unijną perspektywę finansową 2014-2020. W związku z dużym zainteresowaniem pracami związanymi z nowym okresem programowania Samorząd Województwa Wielkopolskiego informuje, że "Strategia rozwoju województwa wielkopolskiego do 2020 roku. Wielkopolska 2020" wraz z pełną dokumentacją znajduje się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego pod adresem http://www. umww.pl/strategia-wojewodztwa.

Wdrażania LSR w ramach PROW 2007-2013

Pismo

Załączniki:
Pobierz plik (3922_0001 (2).pdf)3922_0001 (2).pdf[ ]94 kB

Godziny udzielania informacji

Godziny udzielania informacji

Z uwagi na trwającą weryfikację wniosków, wszelkie informacje dotyczące działań z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013" udzielane są w godzinach od 13.00 do 15.30. Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie


Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie przygotował i planuje zrealizować w lipcu 2014 roku cykl trzech szkoleń adresowanych do lokalnych grup działania i lokalnych grup rybackich przygotowujących się do nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020. Szkolenia będą realizowane poprzez wykłady teoretyczne i zajęcia warsztatowe prowadzone przez przedstawicieli środowisk akademickich Krakowa oraz specjalistów CDR. Miejsce realizacji szkoleń: CDR O/Kraków przy ul. Meiselsa 1 Tematyka i terminy:
- "Marketing terytorialny jako narzędzie rozwoju obszarów wiejskich objętych LSR/LSROR" - 09-11 lipca 2014r.
- "Podstawy komunikacji społecznej jako jeden z warunków podnoszenia jakości zarządzania planem strategicznym i skutecznej aktywizacji lokalnej społeczności w procesie planowania strategicznego" - 16-18 lipca 2014r.
- "Zakończenie wdrażania i ewolucja wyników LSR/LSROR" - 23-25 lipca 2014r.

Pełna informacja wraz z kartami zgłoszeń i informacjami o uczestniku na stronie internetowej: http://cdrkursy.edu.pl/cdr/

II edycja konkursu Marka Wielkopolski

 

Szanowni Państwo,

II edycja konkursu Marka Wielkopolski Greater Thing from Greater Poland – Wielkarzecz z Wielkopolski już rozpoczęta!

Poprzez nadawanie certyfikatu Marki Wielkopolski nagradzane będą firmy, ich produkty oraz niezwykłe inicjatywy wyróżniające się jakością i wkładem w rozwój innowacyjnej Wielkopolski.

Nabór  wniosków do certyfikatu Marki Wielkopolski - Greater Thing from Greater Poland – Wielkarzecz z Wielkopolski trwa do końca czerwca 2014 r. Organizatorem Konkursu jestDepartament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur, bądź innych firm i instytucji z Wielkopolski, które Państwa zdaniem powinny otrzymać certyfikat Marki Wielkopolski - Greater Thing from Greater Poland – Wielkarzecz z Wielkopolski.

Zgodnie z Regulaminem wniosek musi uzyskać rekomendację przynajmniej jednego Członka Kapituły Certyfikacyjnej - Wielkopolskiej Rady Trzydziestu aby został zamieszczony w Bazie Nominowanych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Regulaminie Marki Wielkopolski oraz na stronie http://iw.org.pl/pl/partnerstwa-dla-innowacyjnosci/wielkopolska-brand

Formularz zgłoszeniowy produkt, usługa

Formularz zgłoszeniowy incjatywa, wydarzenie

Załącznik nr 1 Regulamin

Podkategorie